יום ראשון, 19 ספטמבר 2021, 16:41  הפוך לדף הבית   הוסף למעודפים   שלח לחבר   RSS 

לשלב אומנויות לחימה במסיבת בר מצווה כדי לשבור שגרה?

לשלב אומנויות לחימה במסיבת בר מצווה כדי לשבור שגרה?


מאת: צוות חגורה שחורה
פורסם: 31/5/2012
חגיגת בר מצווה ובת מצווה הופכת להיות מידי שנה יותר ויותר משוכללת ומרהיבה. יש תחושה שקיימת תחרות בין המשפחות ובין הילדים למי תהיה מסיבה יותר גרנדיוזית. רוב האנשים רוצים שהמסיבה שלהם תהיה הגדולה ביותר, הטובה ביותר, המהנה ביותר וזאת שתהיה הבלתי נשכחת מכולם. אז איך עושים זאת?
יש ארבעה גורמים שכדאי לכם להתייחס אליהם כשאתם מתחילים לתכנן את האירוע לנער או לנערה שלכם:
-          מקום האירוע – המיקום שבו תתקיים החגיגה הוא אחד הגורמים החשובים ביותר שישפיעו על כל מסיבת בר מצווה. רוב האירועים נערכים באולם של בית מלון או באחד מאותם אולמות וגני אירועים. אולי הגיע הזמן שדווקא אתם תנסו משהו חדש? למשל, מסיבה בחוץ היא הזדמנות נהדרת לכך (כמובן שבתנאי שמזג האוויר מאפשר זאת). מסיבה בחוץ (על גג של בניין גבוה, בפארק ירוק, בחוף הים, על שפת הנחל...) – תעניק לאירוע תחושה של טבע ותיתן לכם את החופש להציג היבטים יותר ייחודיים מאשר מסיבות הבר מצווה השגרתיות (תוכלו לשלב במסיבה מתנפחים, מכונות קצף, בעלי חיים, או תצוגה של נערים ונערות שמפגינים במהלך המסיבה יכולות בתחום אומנויות הלחימה).  
-          קייטרינג – בתחום המשקאות, הארוחות והכיבוד אפשר להיות באמת יצירתיים. אפשר לשלב מאכלים שמייצגים בר מצווה, או שמייצגים את נער הבר מצווה. אפשר לבחור נושא ולהכין את הכיבוד סביב נושא זה (מאכלים של עם מסוים, מאכלים בצבע מסוים, מאכלים שקשורים לשמו של הנער או הנערה...)
-          בידור – יהיה עליכם לבחור בדי.ג'יי מתאים שיבחר במוסיקה שמתאימה לכל הקהל במסיבה, גם לצעירים וגם למבוגרים. אפשר לשכור לאירוע קומיקאי או קוסם שיבדר את הקהל, ובנוסף למקם פינות אטרקטיביות שונות שבהן יושב צייר קריקטורות ומצייר את האורחים, להטוטנים עם חרבות או בולעי אש מלהיבים את הקהל, נערות גומי מציגות את גמישותן, ואפילו חברים של הנער מציגים כישורים שלהם, כמו תצוגת אומנויות לחימה, כפי שצוין למעלה.
-          הזמנות לאירוע – אפשר להזמין בבית דפוס הזמנות מסורתיות שבהן אותיות בצבע זהב חקוקות בנייר, או להכין הזמנות מקוריות בעצמכם ולחסוך את הכסף. היום, כל אחד יכול עם קצת דמיון להכין לבד הזמנה מקצועית במחשב. זכרו שההזמנה היא הרושם הראשוני שיקבלו המוזמנים למסיבה שלכם לכן כדאי לבחור בסגנון ייחודי מאד ובלתי נשכח, לפי מיטב היצירתיות של הנער או בני המשפחה. אם בחרתם באומנויות הלחימה, עצבו מכתב הזמנה עם לוגו או ציור משעשע, שרומז לנישה של האירוע.
ארבע נקודות אלה הם הגורמים שעלולים לקבוע אם מסיבת בר מצווה לנער שלכם (או בת מצווה לנערה) תהיה מוצלחת ובלתי נשכחת או לא. לא תמיד חשוב כמה כסף תשקיעו באירוע, יותר חשוב להקדיש מחשבה לדרך שבה יבלו האורחים במהלך החגיגה.
אם תתנו את דעתכם על ארבעת הגורמים האלה: מיקום האירוע, הקייטרינג, הבידור וההזמנות למסיבה – תוך כדי שאתם נשארים נאמנים לעצמכם ולא מתכננים משהו שרחוק מאופי המשפחה – קרוב לודאי שהמסיבה שלכם תהיה חגיגה מהנה מאד לכל האורחים ותיזכר עוד שנים רבות...
כניסת משתמש
אימייל
סיסמא
שכחת סיסמא?